OŚWIETLENIE TECHNICZNE

Oprawy kanałowe

Oprawy kanałowe LED to rodzaj energooszczędnego i wytrzymałego oświetlenia do zastosowania w garażach, parkingach, warsztatach, kanałach czy piwnicach. Sprawdzę się świetnie też do oświetlenia klatek schodowych w halach przemysłowych, czy dużych korytarzach.

Wytrzymałe i wodoodporne

Oprawy kanałowe, dzięki długiej żywotności do 20 000 godzin i klasie szczelności IP65, świetnie sprawdzają się w technicznych pomieszczeniach o trudnych warunkach.

Energooszczędnę dzięki czujnikom PIR

Oprawy LED z czujnikami PIR, reagującymi na ruch w podczerwieni, zapewniają wygodę i minimalne zużycie energii w korytarzach i miejscach przechodnich.

Badane i zdrowe oświetlenie

Produkty są poddawane testom laboratoryjnym, zapewniając pewność co do jakości oraz wytrzymałości. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty CE i RoHS.

Wytrzymałość i wydajność

GOZO

Praktyczna, energooszczędna i efektywna oprawa typu bulkhead to produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Dzięki funkcjonalności, szczelności i wytrzymałości potwierdzonej klasą IP65 i stopniem IK06, idealnie nadaje się jako oświetlenie do piwnic, kanałów samochodowych czy klatek schodowych.

Oprawa GOZO posiada zintegrowane źródło światła i oferuje 3 lata gwarancji. Jej okrągły kształt z kloszem wykonanym z trwałego poliwęglanu o mlecznym kolorze oraz prosty design sprawiają, że jest nie tylko wytrzymała i praktyczna, ale także estetyczna. W ofercie dostępna jest również wersja z czujnikiem ruchu, który ma zasięg od 4 do 6 metrów.

ORO-GOZO-15W-DW-II

Index: ORO27005

ORO-GOZO-15W-DW-SM-II

Index: ORO27006

Doskonałą wydajność

KOS

Praktyczna, energooszczędna i efektywna oprawa typu bulkhead to produkt o szerokim zastosowaniu. Dzięki funkcjonalności, szczelności i wytrzymałości, potwierdzonej klasą IP65 i stopniem IK06, idealnie sprawdzi się jako oświetlenie do piwnic, kanałów samochodowych czy klatek schodowych.

ORO-KOS-15W-DW-II

Index: ORO27007

Oprawa KOS, o owalnym kształcie klosza z PC w mlecznym kolorze oraz prostej obudowie z wytrzymałego poliwęglanu, nie tylko prezentuje się estetycznie, ale również zapewnia trwałość i funkcjonalność. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją. Dostępna jest także wersja z czujnikiem ruchu, który działa w obszarze od 4 do 6 metrów.

ORO-KOS-15W-DW-SM-II

Index: ORO27008