WYPOSAŻENIE DYSTRYBUTORA

Ekspozytory

Ekspozytory nie tylko wyróżniają produkty, ale również rzucają światło na ich unikalne cechy, tworząc atrakcyjne aranżacje, które skupiają uwagę klientów i subtelnie podkreślają oferte sklepu.

Ekspozytory wolnostojące

Ekspozytory wolnostojące to skuteczne narzędzie umożliwiające kreatywne zagospodarowanie przestrzeni i przyciąganie uwagi klientów. Nasza oferta obejmuje zarówno jednostronne, jak i wielostronne ekspozytory, dostosowane do różnorodnych potrzeb prezentacji produktów.

Wersja 1

Ekspozytor jednostronny wolnostojący

Jednostronny ekspozytor o wymiarach 100 cm szerokości x 200 cm wysokości umożliwia elastyczne prezentowanie produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Produkty eksponowane na nim są dostosowywane według preferencji i aktualnych wymagań, co zapewnia efektywną prezentację wizualną.

Wersja 2

Ekspozytor jednostronny z możliwością personalizacji

Wolnostojący ekspozytor jednostronny z opcją personalizacji, wyposażony w ukryte miejsce na przechowywanie w górnej i dolnej części. Możliwość dostosowania obejmuje wybór ilości półek, pozwalając klientom indywidualnie kształtować prezentację produktów według własnych preferencji. Wymiary ekspozytora wynoszą 78 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 230 cm wysokości.

Wersja 3

Ekspozytor czterostronny wolnostojący

Czterostronny, wolnostojący ekspozytor stanowi doskonałe rozwiązanie do efektywnego wykorzystania przestrzeni sklepowej. Każda z czterech powierzchni ekspozycyjnych pozwala umieścić dowolne produkty, co sprawia, że jest wszechstronnym narzędziem prezentacyjnym. Jego wymiary to 200 cm wysokości i 30 cm szerokości.

Wersja 4

Ekspozytor testowy źródeł światła

Czterostronny, wolnostojący ekspozytor źródeł światła, stanowi doskonałe rozwiązanie do efektywnego wykorzystania przestrzeni sklepowej. Wewnątrz ekspozytora jest miejsce na 4 żarówki led typu E27, co sprawia, że jest narzędziem prezentacyjnym 4  różnych tempetaratur barwowych. Jego wymiary to 23 cm wysokości i 50 cm szerokości, 13 cm głębokości.

Ekspozytory tablicowe

Ekspozytory tablicowe ścienne to solidne konstrukcje, na których można umieścić różnorodne produkty. Tablice te przeznaczone są do montażu na ścianie, co umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni w sklepie. Dostępne są w gotowych formatach, ale istnieje również możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Wersja 5

Ekspozytor ścienny tablicowy

Ścienne tablicowe ekspozytory to wszechstronne rozwiązanie, gdzie to Ty decydujesz, co chcesz umieścić na tablicy. Format tych tablic jest również całkowicie zależny od Twoich preferencji i potrzeb. Dzięki nim masz pełną swobodę w kreatywnym dostosowywaniu przestrzeni prezentacyjnej.

Wersja 6

Prezenter taśm LED

Prezenter taśm LED to narzędzie, które umożliwia użytkownikowi szczegółowe porównanie różnych barw światła oraz charakterystyk różnych taśm LED. Dzięki temu narzędziu można dokładnie ocenić, jakie efekty oświetleniowe można osiągnąć przy użyciu różnych taśm LED w zależności od ich parametrów.

Jak zamówić?

Zapytaj swojego opiekuna o formularz i prześlij uzupełniony drogą mailową